Beskrivning
Styrstam Tharsis aluminium 70mm, 0 grader, 31,8mm
Specifikation
| Artikelnummer | CK1014122 |
| Varumärke | Pro |
| Längd | 70 mm |
| Vinkel | 0° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSS0235 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Styrstam Pro Tharsis Al 0° 31.8 mm 70 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam Pro Tharsis Al 0° 31.8 mm 70 mm svartStyrstam Tharsis aluminium 70mm, 0 grader, 31,8mm
| Artikelnummer | CK1014122 |
| Varumärke | Pro |
| Längd | 70 mm |
| Vinkel | 0° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSS0235 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam Pro Tharsis Al 0° 31.8 mm 70 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam Pro Tharsis Al 0° 31.8 mm 70 mm svart
