Beskrivning
Styrstam PLT 80mm/31,8mm, 6 grader
Specifikation
| Artikelnummer | CK1014152 |
| VarumÀrke | Pro |
| LĂ€ngd | 80 mm |
| Vinkel | -6°, +6° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| InfÀstning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| FĂ€rg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSS0020 |
Recensioner
FrÄgor & Svar
Det finns Ànnu inga frÄgor om Styrstam Pro PLT ±6° 31.8 mm 80 mm svart. Du kan sjÀlv stÀlla en frÄga.
StÀll en frÄga om Styrstam Pro PLT ±6° 31.8 mm 80 mm svartStyrstam PLT 80mm/31,8mm, 6 grader
| Artikelnummer | CK1014152 |
| VarumÀrke | Pro |
| LĂ€ngd | 80 mm |
| Vinkel | -6°, +6° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| InfÀstning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| FĂ€rg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSS0020 |
Det finns Ànnu inga frÄgor om Styrstam Pro PLT ±6° 31.8 mm 80 mm svart. Du kan sjÀlv stÀlla en frÄga.
StÀll en frÄga om Styrstam Pro PLT ±6° 31.8 mm 80 mm svart
