Beskrivning
Styrstam PLT 110mm/31,8mm, 6 grader
Specifikation
| Artikelnummer | CK1014155 |
| Varumärke | Pro |
| Längd | 110 mm |
| Vinkel | -6°, +6° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSS0069 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Styrstam Pro PLT ±6° 31.8 mm 110 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam Pro PLT ±6° 31.8 mm 110 mm svartStyrstam PLT 110mm/31,8mm, 6 grader
| Artikelnummer | CK1014155 |
| Varumärke | Pro |
| Längd | 110 mm |
| Vinkel | -6°, +6° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSS0069 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam Pro PLT ±6° 31.8 mm 110 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam Pro PLT ±6° 31.8 mm 110 mm svart
