Styrstammen PRO Koryak 50mm/31.8mm/0° är tillverkad i en stark men lätt 3D-smidd konstruktion i 7075 aluminium vilket gör den perfekt för xc, stigcykling och allmountain. Finns i version med ± 6 graders vinklar eller som denna med ± 0 graders vinkel. Den har dessutom Shimano Di2-integration och den kortaste versionen väger inte mer än 137 gram.
- Styrstam i aluminium för all-mountain, stig och xc-cykling
- Tillverkad av 3D-smidd 7075 aluminium
- Headlock-systemet gör att den främre klämman sitter säkert
- Vinkel: ± 0 grader
- Längd: 50 mm
- Klämdiameter: 31,8mm
- Vikt: från 137 gram
| Artikelnummer | 8717009433013 |
| Varumärke | Pro |
| Längd | 50 mm |
| Vinkel | 0° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 31.8 mm (1 1/4") |
| Material | Aluminium |
| Färg | Silver, Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 137g |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSS0532 |
| Hemsida tillverkare | https://www.pro-bikegear.com/se/mtb/stems/koryak-stem |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam Pro Koryak 50mm/31.8mm/0° Svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam Pro Koryak 50mm/31.8mm/0° SvartStyrstammen PRO Koryak 50mm/31.8mm/0° är tillverkad i en stark men lätt 3D-smidd konstruktion i 7075 aluminium vilket gör den perfekt för xc, stigcykling och allmountain. Finns i version med ± 6 graders vinklar eller som denna med ± 0 graders vinkel. Den har dessutom Shimano Di2-integration och den kortaste versionen väger inte mer än 137 gram.
- Styrstam i aluminium för all-mountain, stig och xc-cykling
- Tillverkad av 3D-smidd 7075 aluminium
- Headlock-systemet gör att den främre klämman sitter säkert
- Vinkel: ± 0 grader
- Längd: 50 mm
- Klämdiameter: 31,8mm
- Vikt: från 137 gram
| Artikelnummer | 8717009433013 |
| Varumärke | Pro |
| Längd | 50 mm |
| Vinkel | 0° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 31.8 mm (1 1/4") |
| Material | Aluminium |
| Färg | Silver, Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 137g |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSS0532 |
| Hemsida tillverkare | https://www.pro-bikegear.com/se/mtb/stems/koryak-stem |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam Pro Koryak 50mm/31.8mm/0° Svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam Pro Koryak 50mm/31.8mm/0° Svart


