Beskrivning
Styrstam Koryak 60mm 10gr svart
Specifikation
| Artikelnummer | CK1014145 |
| Varumärke | Pro |
| Längd | 60 mm |
| Vinkel | -10°, +10° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSS0208 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Styrstam Pro Koryak ±10° 31.8 mm 60 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam Pro Koryak ±10° 31.8 mm 60 mm svartStyrstam Koryak 60mm 10gr svart
| Artikelnummer | CK1014145 |
| Varumärke | Pro |
| Längd | 60 mm |
| Vinkel | -10°, +10° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSS0208 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam Pro Koryak ±10° 31.8 mm 60 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam Pro Koryak ±10° 31.8 mm 60 mm svart
