Lätt och stark styrstam i aluminium med riktigt hög finish. Styrstammen är för 1 1/8" ahead och 31,8 mm oversize styrdiameter. Styrstammen går att vända +/- 6 grader och har 4-skruvs skonsam platta för montering av styret. 100 mm väger 126 gram.
| Artikelnummer | CK1038022 |
| Varumärke | BBB |
| Längd | 130 mm |
| Vinkel | -6°, +6° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BHS-01SV13 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam BBB Ultraforce ±6° 31.8 mm 130 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam BBB Ultraforce ±6° 31.8 mm 130 mm svartLätt och stark styrstam i aluminium med riktigt hög finish. Styrstammen är för 1 1/8" ahead och 31,8 mm oversize styrdiameter. Styrstammen går att vända +/- 6 grader och har 4-skruvs skonsam platta för montering av styret. 100 mm väger 126 gram.
| Artikelnummer | CK1038022 |
| Varumärke | BBB |
| Längd | 130 mm |
| Vinkel | -6°, +6° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BHS-01SV13 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam BBB Ultraforce ±6° 31.8 mm 130 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam BBB Ultraforce ±6° 31.8 mm 130 mm svart
