Start racerstyrstam för oversize 31,6 mm styre. Tillverkad ur ett stycke 6061 aluminium. Styrstammen lutar 6 grader och har 4-bults platta med rostfria skruvar. Vikt 162 gram.
| Artikelnummer | CK1038042 |
| Varumärke | BBB |
| Längd | 130 mm |
| Vinkel | -6°, +6° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BHS-0813 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam BBB Roadforce ±6° 31.8 mm 130 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam BBB Roadforce ±6° 31.8 mm 130 mm svartStart racerstyrstam för oversize 31,6 mm styre. Tillverkad ur ett stycke 6061 aluminium. Styrstammen lutar 6 grader och har 4-bults platta med rostfria skruvar. Vikt 162 gram.
| Artikelnummer | CK1038042 |
| Varumärke | BBB |
| Längd | 130 mm |
| Vinkel | -6°, +6° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BHS-0813 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam BBB Roadforce ±6° 31.8 mm 130 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam BBB Roadforce ±6° 31.8 mm 130 mm svart
