Styrstam för racer med vanligt styre i 26,0 mm. Finns i sex längder för 1 1/8" ahead. Styrstammen är tillverkad i 6061-T6 aluminium och lutar 6 grader. Vikt 147 gram.
| Artikelnummer | CK1038032 |
| Varumärke | BBB |
| Längd | 70 mm |
| Vinkel | -6°, +6° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 26.0 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BHS-0707 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam BBB Roadforce ±6° 26.0 mm 70 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam BBB Roadforce ±6° 26.0 mm 70 mm svartStyrstam för racer med vanligt styre i 26,0 mm. Finns i sex längder för 1 1/8" ahead. Styrstammen är tillverkad i 6061-T6 aluminium och lutar 6 grader. Vikt 147 gram.
| Artikelnummer | CK1038032 |
| Varumärke | BBB |
| Längd | 70 mm |
| Vinkel | -6°, +6° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 26.0 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BHS-0707 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam BBB Roadforce ±6° 26.0 mm 70 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam BBB Roadforce ±6° 26.0 mm 70 mm svart
