Lackad svart styrstam. Extra lätt racerstyrstam i aluminium 7050-T7 som 3D-formats ur en massiv materialdel. Styrstammen är för 1 1/8" ahead och 31,8 mm oversize styrdiameter. Rostfria CNC-skruvar med skonsam platta för styret. 100 mm väger 127 gram.
| Artikelnummer | CK1038070 |
| Varumärke | BBB |
| Längd | 70 mm |
| Vinkel | -6°, +6° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BHS-51LS07 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam BBB Roaddrive ±6° 31.8 mm 70 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam BBB Roaddrive ±6° 31.8 mm 70 mm svartLackad svart styrstam. Extra lätt racerstyrstam i aluminium 7050-T7 som 3D-formats ur en massiv materialdel. Styrstammen är för 1 1/8" ahead och 31,8 mm oversize styrdiameter. Rostfria CNC-skruvar med skonsam platta för styret. 100 mm väger 127 gram.
| Artikelnummer | CK1038070 |
| Varumärke | BBB |
| Längd | 70 mm |
| Vinkel | -6°, +6° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BHS-51LS07 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam BBB Roaddrive ±6° 31.8 mm 70 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam BBB Roaddrive ±6° 31.8 mm 70 mm svart
