Aluminium styrstam för MTB 25,4 mm styrdiameter. Rostfria skruvar i frontplattan. Färg matt svart, 100 mm väger 140 gram.
| Artikelnummer | CK1038027 |
| Varumärke | BBB |
| Längd | 100 mm |
| Vinkel | -6° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 25.4 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BHS-0310 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam BBB Mountainforce -6° 25.4 mm 100 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam BBB Mountainforce -6° 25.4 mm 100 mm svartAluminium styrstam för MTB 25,4 mm styrdiameter. Rostfria skruvar i frontplattan. Färg matt svart, 100 mm väger 140 gram.
| Artikelnummer | CK1038027 |
| Varumärke | BBB |
| Längd | 100 mm |
| Vinkel | -6° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 25.4 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BHS-0310 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam BBB Mountainforce -6° 25.4 mm 100 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam BBB Mountainforce -6° 25.4 mm 100 mm svart
