Styrstam med 35 graders lutning för maximal komfort. Passar alla cyklar med 1 1/8" ahead styrlager. 1" shim finns som tillbehör. Finns i silver och svart och längderna 70, 90 och 110 mm. För styre med standard 25,4 mm diameter.
| Artikelnummer | CK1038045 |
| Varumärke | BBB |
| Längd | 110 mm |
| Vinkel | +35° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 25.4 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BHS-24SV11 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam BBB Highrise 35° 25.4 mm 110 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam BBB Highrise 35° 25.4 mm 110 mm svartStyrstam med 35 graders lutning för maximal komfort. Passar alla cyklar med 1 1/8" ahead styrlager. 1" shim finns som tillbehör. Finns i silver och svart och längderna 70, 90 och 110 mm. För styre med standard 25,4 mm diameter.
| Artikelnummer | CK1038045 |
| Varumärke | BBB |
| Längd | 110 mm |
| Vinkel | +35° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 25.4 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BHS-24SV11 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam BBB Highrise 35° 25.4 mm 110 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam BBB Highrise 35° 25.4 mm 110 mm svart
