Förhöjd styrstam med justerbar vinkel. Tillverkad i aluminium 6061-T6 som 3D-formats ur en massiv materialdel. Styrstammen är för 1 1/8" ahead och 31,8 mm oversize styrdiameter.
| Artikelnummer | CK1038061 |
| Varumärke | BBB |
| Längd | 80 mm |
| Vinkel | Justerbar |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BHS-35SV08 |
Fråga
Hej! Jag har just köpt en Ecoride Ambassador för pendling till jobbet, men upplever oskön sittställning. Vill komma upp i en mer upprätt position. Är en styrstam som denna lösningen för mig? Eller finns det annat som är bättre? Vill sitta så upprätt det bara går. Tack på förhand!
2025-06-16 från Kersti Kiro FrankFörhöjd styrstam med justerbar vinkel. Tillverkad i aluminium 6061-T6 som 3D-formats ur en massiv materialdel. Styrstammen är för 1 1/8" ahead och 31,8 mm oversize styrdiameter.
| Artikelnummer | CK1038061 |
| Varumärke | BBB |
| Längd | 80 mm |
| Vinkel | Justerbar |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BHS-35SV08 |
Fråga
Hej! Jag har just köpt en Ecoride Ambassador för pendling till jobbet, men upplever oskön sittställning. Vill komma upp i en mer upprätt position. Är en styrstam som denna lösningen för mig? Eller finns det annat som är bättre? Vill sitta så upprätt det bara går. Tack på förhand!
2025-06-16 från Kersti Kiro Frank
