Beskrivning
STYRSTAM HIGHFIX o 25.4 X 95 MM SVART
Specifikation
| Artikelnummer | CK1038049 |
| Varumärke | BBB |
| Längd | 95 mm |
| Vinkel | Justerbar |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 25.4 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BHS-26SV09 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Styrstam BBB Highfix justerbar 25.4 mm 95 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam BBB Highfix justerbar 25.4 mm 95 mm svartSTYRSTAM HIGHFIX o 25.4 X 95 MM SVART
| Artikelnummer | CK1038049 |
| Varumärke | BBB |
| Längd | 95 mm |
| Vinkel | Justerbar |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 25.4 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BHS-26SV09 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam BBB Highfix justerbar 25.4 mm 95 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam BBB Highfix justerbar 25.4 mm 95 mm svart
