Svartfärgad justerbar styrstam till MTB och Trekking, ställbar -10 till +60 grader. Monteras direkt på gaffelröret (1.1/8 , 28.6mm) och blir samtidigt som en förhöjning. Tillverkad av ett block aluminium 6061-T6. Frontplatta 4-håls med rostfria skruvar. För styre med 25,4 mm styrdiameter.
| Artikelnummer | CK1038051 |
| Varumärke | BBB |
| Längd | 115 mm |
| Vinkel | Justerbar |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 25.4 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BHS-26SV11 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam BBB Highfix justerbar 25.4 mm 115 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam BBB Highfix justerbar 25.4 mm 115 mm svartSvartfärgad justerbar styrstam till MTB och Trekking, ställbar -10 till +60 grader. Monteras direkt på gaffelröret (1.1/8 , 28.6mm) och blir samtidigt som en förhöjning. Tillverkad av ett block aluminium 6061-T6. Frontplatta 4-håls med rostfria skruvar. För styre med 25,4 mm styrdiameter.
| Artikelnummer | CK1038051 |
| Varumärke | BBB |
| Längd | 115 mm |
| Vinkel | Justerbar |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Infästning styrstam/styre | 25.4 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BHS-26SV11 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam BBB Highfix justerbar 25.4 mm 115 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam BBB Highfix justerbar 25.4 mm 115 mm svart
