Den här styrstammen från 3T är perfekt för alla cyklister som vill ha en pålitlig och hållbar styrstam till sitt cykelprojekt. Styrstammen är tillverkad av aluminium och har en snygg svart finish som ger cykeln en modern och stilren look. Med en längd på 130 mm och möjlighet att justera vinkeln med +/- 6 grader kan du anpassa styrstammen efter dina personliga preferenser och cykelns geometri.
Styrstammen är lätt och styv, vilket ger dig en stabil och responsiv styrning, oavsett om du kör på landsväg, mountainbike, BMX eller någon annan typ av cykel. Den är också enkel att montera och passar de flesta standardstyrstänger.
Fördelar:
- Hållbar och pålitlig styrstam
- Justerbar vinkel för personlig anpassning
- Lätt och styv för stabil styrning.
| Artikelnummer | 4895211821614 |
| Varumärke | 3T |
| Längd | 130 mm |
| Vinkel | -6° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 31.8 mm (1 1/4") |
| Höjd vid gaffelrör | 40 mm |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens färg | Black |
| Tillverkarens artikelnummer | 8700DBAF95W |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam 3T Apto Stealth Alu 130 +/-6 svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam 3T Apto Stealth Alu 130 +/-6 svartDen här styrstammen från 3T är perfekt för alla cyklister som vill ha en pålitlig och hållbar styrstam till sitt cykelprojekt. Styrstammen är tillverkad av aluminium och har en snygg svart finish som ger cykeln en modern och stilren look. Med en längd på 130 mm och möjlighet att justera vinkeln med +/- 6 grader kan du anpassa styrstammen efter dina personliga preferenser och cykelns geometri.
Styrstammen är lätt och styv, vilket ger dig en stabil och responsiv styrning, oavsett om du kör på landsväg, mountainbike, BMX eller någon annan typ av cykel. Den är också enkel att montera och passar de flesta standardstyrstänger.
Fördelar:
- Hållbar och pålitlig styrstam
- Justerbar vinkel för personlig anpassning
- Lätt och styv för stabil styrning.
| Artikelnummer | 4895211821614 |
| Varumärke | 3T |
| Längd | 130 mm |
| Vinkel | -6° |
| Gaffelrörsdiameter övre | 31.8 mm (1 1/4") |
| Höjd vid gaffelrör | 40 mm |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens färg | Black |
| Tillverkarens artikelnummer | 8700DBAF95W |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam 3T Apto Stealth Alu 130 +/-6 svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam 3T Apto Stealth Alu 130 +/-6 svart





