Beskrivning
Passar framgaffel med 21mm gaffelrör (invändigt). Styrdiameter infästning 25,4mm. Längd 230mm, armens längd 80mm.
Specifikation
| Artikelnummer | MC2200023 |
| Varumärke | Ergotec |
| Längd | 80 mm |
| Gaffelrörsdiameter övre | 25.4 mm gängat (1") |
| Infästning styrstam/styre | 25.4 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Silver, Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 39020001 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Styrstam 1" 250 mm 25.4 mm 80 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam 1" 250 mm 25.4 mm 80 mm svartPassar framgaffel med 21mm gaffelrör (invändigt). Styrdiameter infästning 25,4mm. Längd 230mm, armens längd 80mm.
| Artikelnummer | MC2200023 |
| Varumärke | Ergotec |
| Längd | 80 mm |
| Gaffelrörsdiameter övre | 25.4 mm gängat (1") |
| Infästning styrstam/styre | 25.4 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Silver, Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 39020001 |
Det finns ännu inga frågor om Styrstam 1" 250 mm 25.4 mm 80 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrstam 1" 250 mm 25.4 mm 80 mm svart
