Styrlager övre SL ZS44/28.6 hybrid
| Artikelnummer | CK1014033 |
| Varumärke | Pro |
| Placering | Övre |
| Styrlagertyp | ZS (ZeroStack) |
| Innerdiameter styrhuvud övre | 44 mm (1-1/8" ZS) |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRHS0038 |
Det finns ännu inga frågor om Styrlager Pro SL ZS44/28.6 (1 1/8") svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrlager Pro SL ZS44/28.6 (1 1/8") svartStyrlager övre SL ZS44/28.6 hybrid
| Artikelnummer | CK1014033 |
| Varumärke | Pro |
| Placering | Övre |
| Styrlagertyp | ZS (ZeroStack) |
| Innerdiameter styrhuvud övre | 44 mm (1-1/8" ZS) |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRHS0038 |
Det finns ännu inga frågor om Styrlager Pro SL ZS44/28.6 (1 1/8") svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrlager Pro SL ZS44/28.6 (1 1/8") svart
