Styrlager nedre SL IS52/40 hybrid
| Artikelnummer | CK1014029 |
| Varumärke | Pro |
| Placering | Nedre |
| Styrlagertyp | IS (Integrated) |
| Innerdiameter styrhuvud nedre | 52 mm (1.5" IS) |
| Gaffelrörsdiameter nedre | 40 mm (1.5") |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRHS0063 |
Det finns ännu inga frågor om Styrlager Pro SL IS52/40 (1.5") svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrlager Pro SL IS52/40 (1.5") svartStyrlager nedre SL IS52/40 hybrid
| Artikelnummer | CK1014029 |
| Varumärke | Pro |
| Placering | Nedre |
| Styrlagertyp | IS (Integrated) |
| Innerdiameter styrhuvud nedre | 52 mm (1.5" IS) |
| Gaffelrörsdiameter nedre | 40 mm (1.5") |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRHS0063 |
Det finns ännu inga frågor om Styrlager Pro SL IS52/40 (1.5") svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrlager Pro SL IS52/40 (1.5") svart
