Styrlager övre SL IS41/28.6 hybrid
| Artikelnummer | CK1014032 |
| Varumärke | Pro |
| Placering | Övre |
| Styrlagertyp | IS (Integrated) |
| Innerdiameter styrhuvud övre | 41 mm (1-1/8" IS/ZS) |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRHS0037 |
Det finns ännu inga frågor om Styrlager Pro SL IS41/28.6 (1 1/8") svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrlager Pro SL IS41/28.6 (1 1/8") svartStyrlager övre SL IS41/28.6 hybrid
| Artikelnummer | CK1014032 |
| Varumärke | Pro |
| Placering | Övre |
| Styrlagertyp | IS (Integrated) |
| Innerdiameter styrhuvud övre | 41 mm (1-1/8" IS/ZS) |
| Gaffelrörsdiameter övre | 28.6 mm (1 1/8") |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRHS0037 |
Det finns ännu inga frågor om Styrlager Pro SL IS41/28.6 (1 1/8") svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styrlager Pro SL IS41/28.6 (1 1/8") svart
