Specifikation
| Artikelnummer | CK1064598 |
| Varumärke | Truvativ |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Bredd | 700 mm |
| Rise | 20 mm |
| Up Sweep | 5° |
| Back Sweep | 9° |
| Material | Aluminium |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens artikelnummer | 00.6615.140.020 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Styre Truvativ Hussefelt Riser 20 31.8 mm 700 mm vit. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styre Truvativ Hussefelt Riser 20 31.8 mm 700 mm vit| Artikelnummer | CK1064598 |
| Varumärke | Truvativ |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Bredd | 700 mm |
| Rise | 20 mm |
| Up Sweep | 5° |
| Back Sweep | 9° |
| Material | Aluminium |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens artikelnummer | 00.6615.140.020 |
Det finns ännu inga frågor om Styre Truvativ Hussefelt Riser 20 31.8 mm 700 mm vit. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styre Truvativ Hussefelt Riser 20 31.8 mm 700 mm vit
