Beskrivning
Styre Koryak Riser 71 cm, 25 mm rise
Specifikation
| Artikelnummer | CK1014315 |
| Varumärke | Pro |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Bredd | 710 mm |
| Rise | 25 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRHA0157 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Styre Pro Koryak Rise 31.8 mm 710 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styre Pro Koryak Rise 31.8 mm 710 mm svartStyre Koryak Riser 71 cm, 25 mm rise
| Artikelnummer | CK1014315 |
| Varumärke | Pro |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Bredd | 710 mm |
| Rise | 25 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRHA0157 |
Det finns ännu inga frågor om Styre Pro Koryak Rise 31.8 mm 710 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styre Pro Koryak Rise 31.8 mm 710 mm svart
