Specifikation
| Artikelnummer | CK1064531 |
| Varumärke | Pro |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Bredd | 740 mm |
| Rise | 20 mm |
| Up Sweep | 6° |
| Back Sweep | 9° |
| Material | Aluminium |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens artikelnummer | PRHA0200 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Styre Pro FRS Rise 20 31.8 mm 740 mm vit. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styre Pro FRS Rise 20 31.8 mm 740 mm vit| Artikelnummer | CK1064531 |
| Varumärke | Pro |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Bredd | 740 mm |
| Rise | 20 mm |
| Up Sweep | 6° |
| Back Sweep | 9° |
| Material | Aluminium |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens artikelnummer | PRHA0200 |
Det finns ännu inga frågor om Styre Pro FRS Rise 20 31.8 mm 740 mm vit. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styre Pro FRS Rise 20 31.8 mm 740 mm vit
