Beskrivning
Styre FRS svart 800 mm, 20 mm rise
Specifikation
| Artikelnummer | CK1013967 |
| Varumärke | Pro |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Bredd | 740 mm |
| Rise | 20 mm |
| Up Sweep | 6° |
| Back Sweep | 9° |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRHA0198 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Styre Pro FRS Rise 20 31.8 mm 740 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styre Pro FRS Rise 20 31.8 mm 740 mm svartStyre FRS svart 800 mm, 20 mm rise
| Artikelnummer | CK1013967 |
| Varumärke | Pro |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Bredd | 740 mm |
| Rise | 20 mm |
| Up Sweep | 6° |
| Back Sweep | 9° |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRHA0198 |
Det finns ännu inga frågor om Styre Pro FRS Rise 20 31.8 mm 740 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styre Pro FRS Rise 20 31.8 mm 740 mm svart
