Race VR-C har nu ett kompakt dropp med varierad radie - Stor yta på ovansidan för bättre komfort och känsla. Bredd 420mm. - Diameter styrinfästning 31,8mm. Svart
| Extragaranti | Bontrager Unconditional Guarantee |
| Artikelnummer | TB419425 |
| Varumärke | Bontrager |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Bredd | 420 mm |
| Måttsättning bredd | Center-center |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 419425 |
Det finns ännu inga frågor om Styre Bontrager Race VR-C aluminium 31.8 mm 42 cm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styre Bontrager Race VR-C aluminium 31.8 mm 42 cmRace VR-C har nu ett kompakt dropp med varierad radie - Stor yta på ovansidan för bättre komfort och känsla. Bredd 420mm. - Diameter styrinfästning 31,8mm. Svart
| Extragaranti | Bontrager Unconditional Guarantee |
| Artikelnummer | TB419425 |
| Varumärke | Bontrager |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Bredd | 420 mm |
| Måttsättning bredd | Center-center |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 419425 |
Det finns ännu inga frågor om Styre Bontrager Race VR-C aluminium 31.8 mm 42 cm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styre Bontrager Race VR-C aluminium 31.8 mm 42 cm
