BBB Topbar är ett MTB-styre som är tillverkats av dubbelreducerad 6061-T6 aluminium. Ett styre med hög styrka och låg vikt med 5 graders bakåtlut.
- Rise: 0 mm
- Backweep: 5 grader
| Artikelnummer | CK1037924 |
| Varumärke | BBB |
| Infästning styrstam/styre | 25.4 mm |
| Bredd | 580 mm |
| Rise | 0 mm |
| Back Sweep | 5° |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 159 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BHB-04ST |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/handlebars/BHB-04 |
Det finns ännu inga frågor om Styre BBB Topbar 25.4 mm 580 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styre BBB Topbar 25.4 mm 580 mm svartBBB Topbar är ett MTB-styre som är tillverkats av dubbelreducerad 6061-T6 aluminium. Ett styre med hög styrka och låg vikt med 5 graders bakåtlut.
- Rise: 0 mm
- Backweep: 5 grader
| Artikelnummer | CK1037924 |
| Varumärke | BBB |
| Infästning styrstam/styre | 25.4 mm |
| Bredd | 580 mm |
| Rise | 0 mm |
| Back Sweep | 5° |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 159 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BHB-04ST |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/handlebars/BHB-04 |
Det finns ännu inga frågor om Styre BBB Topbar 25.4 mm 580 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styre BBB Topbar 25.4 mm 580 mm svart
