BBB Skybar OS är ett MTB-styre med 35 mm resning som är tillverkats av dubbelreducerad 6061-T6 aluminium. Ett styre med hög styrka och låg vikt med 10 graders bakåtlut.
- Rise: 35 mm
- Backweep: 10 grader
| Artikelnummer | CK1037925 |
| Varumärke | BBB |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Bredd | 680 mm |
| Rise | 35 mm |
| Back Sweep | 10° |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 347 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BHB-06OS |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/handlebars/BHB-06OS |
Det finns ännu inga frågor om Styre BBB Skybar Os 31.8 mm 680 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styre BBB Skybar Os 31.8 mm 680 mm svartBBB Skybar OS är ett MTB-styre med 35 mm resning som är tillverkats av dubbelreducerad 6061-T6 aluminium. Ett styre med hög styrka och låg vikt med 10 graders bakåtlut.
- Rise: 35 mm
- Backweep: 10 grader
| Artikelnummer | CK1037925 |
| Varumärke | BBB |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Bredd | 680 mm |
| Rise | 35 mm |
| Back Sweep | 10° |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 347 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BHB-06OS |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/handlebars/BHB-06OS |
Det finns ännu inga frågor om Styre BBB Skybar Os 31.8 mm 680 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styre BBB Skybar Os 31.8 mm 680 mm svart
