Dubbelreducerat aluminiumstyre i 7050-T6 med rundad drop. Uttag för wire på fram och baksida. Anodiserad svart. Bredd anges centrum-centrum. Vikt 240gram.
| Artikelnummer | CK1037934 |
| Varumärke | BBB |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Bredd | 440 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 240 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BHB-3244 |
Det finns ännu inga frågor om Styre BBB Roundbar 31.8 mm 44 cm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styre BBB Roundbar 31.8 mm 44 cm svartDubbelreducerat aluminiumstyre i 7050-T6 med rundad drop. Uttag för wire på fram och baksida. Anodiserad svart. Bredd anges centrum-centrum. Vikt 240gram.
| Artikelnummer | CK1037934 |
| Varumärke | BBB |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Bredd | 440 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 240 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BHB-3244 |
Det finns ännu inga frågor om Styre BBB Roundbar 31.8 mm 44 cm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styre BBB Roundbar 31.8 mm 44 cm svart
