Tillverkad i Double-butted 2014 T6 aluminum. Rise: 0 mm. Backsweep: 12 grader. Bredd: 740 mm. Styrcenter diameter: 31.8 mm. Vikt: 302 gram.
| Artikelnummer | CK1037928 |
| Varumärke | BBB |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Bredd | 740 mm |
| Rise | 0 mm |
| Back Sweep | 12° |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 302 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BHB-08OS |
Det finns ännu inga frågor om Styre BBB Flatbar Os 31.8 mm 740 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styre BBB Flatbar Os 31.8 mm 740 mm svartTillverkad i Double-butted 2014 T6 aluminum. Rise: 0 mm. Backsweep: 12 grader. Bredd: 740 mm. Styrcenter diameter: 31.8 mm. Vikt: 302 gram.
| Artikelnummer | CK1037928 |
| Varumärke | BBB |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Bredd | 740 mm |
| Rise | 0 mm |
| Back Sweep | 12° |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 302 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BHB-08OS |
Det finns ännu inga frågor om Styre BBB Flatbar Os 31.8 mm 740 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styre BBB Flatbar Os 31.8 mm 740 mm svart
