Dubbelreducerat aluminiumstyre i 6061-T6 med ergonomisk drop. Oversize 31,8 mm ger maximal styrka. 38 cm c-c. Anodiserad svart. Vikt 304 gram.
| Artikelnummer | CK1037935 |
| Varumärke | BBB |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Bredd | 380 mm |
| Måttsättning bredd | Center-center |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 304 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BHB-3338 |
Det finns ännu inga frågor om Styre BBB Ergobar 31.8 mm 38 cm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styre BBB Ergobar 31.8 mm 38 cm svartDubbelreducerat aluminiumstyre i 6061-T6 med ergonomisk drop. Oversize 31,8 mm ger maximal styrka. 38 cm c-c. Anodiserad svart. Vikt 304 gram.
| Artikelnummer | CK1037935 |
| Varumärke | BBB |
| Infästning styrstam/styre | 31.8 mm |
| Bredd | 380 mm |
| Måttsättning bredd | Center-center |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 304 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BHB-3338 |
Det finns ännu inga frågor om Styre BBB Ergobar 31.8 mm 38 cm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Styre BBB Ergobar 31.8 mm 38 cm svart
