SK312 Code är ett spirallås med kod som är 12 mm tjockt och 180 cm långt. Det är smidigt att använda och hjälper dig fästa cykeln vid fasta objekt. Den grova vajern ger en hög säkerhetsklass och skyddar bättre mot bultsaxar än tunnare vajrar. Koden på fyra siffror kan sättas fritt.
| Artikelnummer | 4016167070677 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock SK 312 |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 8 mm |
| Låslängd | 85 cm |
| Låsningsmetod | Kombination |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 776 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 80782 |
Det finns ännu inga frågor om Spirallås Trelock SK 312 Code 180 cm 12 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Spirallås Trelock SK 312 Code 180 cm 12 mmSK312 Code är ett spirallås med kod som är 12 mm tjockt och 180 cm långt. Det är smidigt att använda och hjälper dig fästa cykeln vid fasta objekt. Den grova vajern ger en hög säkerhetsklass och skyddar bättre mot bultsaxar än tunnare vajrar. Koden på fyra siffror kan sättas fritt.
| Artikelnummer | 4016167070677 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock SK 312 |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 8 mm |
| Låslängd | 85 cm |
| Låsningsmetod | Kombination |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 776 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 80782 |
Det finns ännu inga frågor om Spirallås Trelock SK 312 Code 180 cm 12 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Spirallås Trelock SK 312 Code 180 cm 12 mm
