SK210 Code är ett 180 cm långt spirallås med kod som gör fastlåsning av din cykel smidig. Det är enkelt att ta med sig och skyddar mot opportunist-tjuven. Vajern är något grövre (10 mm) än de smalaste spirallåsen vilket ger en lite högre säkerhetsklass och försedd med rostskydd. Koden på fyra siffror kan sättas fritt.
| Artikelnummer | 4016167070660 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock SK 210 |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 12 mm |
| Säkerhetsnivå | Hög |
| Låslängd | 180 cm |
| Låsningsmetod | Kombination |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 655 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59521895SC |
Det finns ännu inga frågor om Spirallås Trelock SK 210 Code 180 cm 10 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Spirallås Trelock SK 210 Code 180 cm 10 mmSK210 Code är ett 180 cm långt spirallås med kod som gör fastlåsning av din cykel smidig. Det är enkelt att ta med sig och skyddar mot opportunist-tjuven. Vajern är något grövre (10 mm) än de smalaste spirallåsen vilket ger en lite högre säkerhetsklass och försedd med rostskydd. Koden på fyra siffror kan sättas fritt.
| Artikelnummer | 4016167070660 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock SK 210 |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 12 mm |
| Säkerhetsnivå | Hög |
| Låslängd | 180 cm |
| Låsningsmetod | Kombination |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 655 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59521895SC |
Det finns ännu inga frågor om Spirallås Trelock SK 210 Code 180 cm 10 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Spirallås Trelock SK 210 Code 180 cm 10 mm

