AXA Resolute C 180 är ett smidigt spirallås med kodlåsning och medföljande fäste för ramen eller sadelstolpen. Låset har 4-siffrig kombination som du ställer in enkelt själv. Vajern är 180 cm lång och 8 mm tjock och täckt med mjuk plast som skyddar din cykel. Passar utmärkt för kortare stopp eller som komplement till säkrare lås. Skyddar mot opportunist-tjuven.
| Artikelnummer | 8713249275574 |
| Varumärke | Axa |
| Serie | Axa Resolute |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 12 mm |
| Säkerhetsnivå | Bas |
| Låslängd | 65 cm |
| Låsningsmetod | Kombination |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 390 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 231054 |
Det finns ännu inga frågor om Spirallås AXA Resolute C 180 cm 8 mm inkl. fäste. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Spirallås AXA Resolute C 180 cm 8 mm inkl. fästeAXA Resolute C 180 är ett smidigt spirallås med kodlåsning och medföljande fäste för ramen eller sadelstolpen. Låset har 4-siffrig kombination som du ställer in enkelt själv. Vajern är 180 cm lång och 8 mm tjock och täckt med mjuk plast som skyddar din cykel. Passar utmärkt för kortare stopp eller som komplement till säkrare lås. Skyddar mot opportunist-tjuven.
| Artikelnummer | 8713249275574 |
| Varumärke | Axa |
| Serie | Axa Resolute |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 12 mm |
| Säkerhetsnivå | Bas |
| Låslängd | 65 cm |
| Låsningsmetod | Kombination |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 390 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 231054 |
Det finns ännu inga frågor om Spirallås AXA Resolute C 180 cm 8 mm inkl. fäste. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Spirallås AXA Resolute C 180 cm 8 mm inkl. fäste

