AXA Resolute 150 är ett smidigt spirallås med nyckel-lås och medföljande fäste för ramen eller sadelstolpen. Låset är smidigt att låsa ; det klickar i automatiskt utan att du behöver använda nyckeln. Vajern är 150 cm lång och 10 mm tjock och täckt med mjuk plast som skyddar din cykel. Passar utmärkt för kortare stopp eller som komplement till säkrare lås. Skyddar mot opportunist-tjuven. AXAs online-nyckelservice gör det lätt att fixa ny nyckel.
| Artikelnummer | 8713249275475 |
| Varumärke | Axa |
| Serie | Axa Resolute |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 12 mm |
| Säkerhetsnivå | Bas |
| Låslängd | 65 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 470 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 231055 |
Det finns ännu inga frågor om Spirallås AXA Resolute 150 cm 10 mm inkl. fäste. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Spirallås AXA Resolute 150 cm 10 mm inkl. fästeAXA Resolute 150 är ett smidigt spirallås med nyckel-lås och medföljande fäste för ramen eller sadelstolpen. Låset är smidigt att låsa ; det klickar i automatiskt utan att du behöver använda nyckeln. Vajern är 150 cm lång och 10 mm tjock och täckt med mjuk plast som skyddar din cykel. Passar utmärkt för kortare stopp eller som komplement till säkrare lås. Skyddar mot opportunist-tjuven. AXAs online-nyckelservice gör det lätt att fixa ny nyckel.
| Artikelnummer | 8713249275475 |
| Varumärke | Axa |
| Serie | Axa Resolute |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 12 mm |
| Säkerhetsnivå | Bas |
| Låslängd | 65 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 470 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 231055 |
Det finns ännu inga frågor om Spirallås AXA Resolute 150 cm 10 mm inkl. fäste. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Spirallås AXA Resolute 150 cm 10 mm inkl. fäste

