BBB WheelBlock är ett högkvalitativt set med snabbkopplingar i lätt aluminium med enkel hantering och bra hävstångseffekt. Minutiöst utformade för att ge maximal säkerhet och smidig hantering. Slitstarka delar och rostfria fjädrar.
- Lätt snabbkoppling i aluminium
- Minutiöst utformade för att ge maximal säkerhet
- Enkel hantering och bra hävstångseffekt
- Korrosionsbeständiga fjädrar
- Kraftig axel
| Artikelnummer | CK1040792 |
| Varumärke | BBB |
| Placering | Set |
| Framaxel | Snabblås 100 mm |
| Bakaxel | Snabblås 130 mm, Snabblås 135 mm |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 114 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BQR-01 |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/quick-releases/BQR-01 |
Det finns ännu inga frågor om Snabblås BBB Wheelblock par svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Snabblås BBB Wheelblock par svartBBB WheelBlock är ett högkvalitativt set med snabbkopplingar i lätt aluminium med enkel hantering och bra hävstångseffekt. Minutiöst utformade för att ge maximal säkerhet och smidig hantering. Slitstarka delar och rostfria fjädrar.
- Lätt snabbkoppling i aluminium
- Minutiöst utformade för att ge maximal säkerhet
- Enkel hantering och bra hävstångseffekt
- Korrosionsbeständiga fjädrar
- Kraftig axel
| Artikelnummer | CK1040792 |
| Varumärke | BBB |
| Placering | Set |
| Framaxel | Snabblås 100 mm |
| Bakaxel | Snabblås 130 mm, Snabblås 135 mm |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 114 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BQR-01 |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/bike-parts/quick-releases/BQR-01 |
Det finns ännu inga frågor om Snabblås BBB Wheelblock par svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Snabblås BBB Wheelblock par svart
