Slang Michelin Airstop Junior H3 32/37-340/349 racerventil 29 mm
| Artikelnummer | CK1011884 |
| Varumärke | Michelin |
| Hjulstorlek | 16" (349 mm), 16" (340 mm) |
| Däckdimension | 32-340, 33-340, 35-340, 37-340, 32-349, 33-349, 35-349, 37-349 |
| Däckbredd mm | 32, 33, 34, 35, 36, 37 |
| Ventiltyp | Racerventil (presta) |
| Ventillängd | 29 mm |
| Tillverkarens artikelnummer | 125265 |
Det finns ännu inga frågor om Cykelslang Michelin Airstop Junior H3 32/37-340/349 racerventil 29 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykelslang Michelin Airstop Junior H3 32/37-340/349 racerventil 29 mmSlang Michelin Airstop Junior H3 32/37-340/349 racerventil 29 mm
| Artikelnummer | CK1011884 |
| Varumärke | Michelin |
| Hjulstorlek | 16" (349 mm), 16" (340 mm) |
| Däckdimension | 32-340, 33-340, 35-340, 37-340, 32-349, 33-349, 35-349, 37-349 |
| Däckbredd mm | 32, 33, 34, 35, 36, 37 |
| Ventiltyp | Racerventil (presta) |
| Ventillängd | 29 mm |
| Tillverkarens artikelnummer | 125265 |
Det finns ännu inga frågor om Cykelslang Michelin Airstop Junior H3 32/37-340/349 racerventil 29 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykelslang Michelin Airstop Junior H3 32/37-340/349 racerventil 29 mm
