Beskrivning
Slang Michelin Airstop C4 26X1.5-2.1" 37/54-559 bilventil 34 mm
Specifikation
| Artikelnummer | CK1011799 |
| Varumärke | Michelin |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Däckdimension | 37-559, 40-559, 42-559, 44-559, 47-559, 50-559, 54-559 |
| Däckbredd mm | 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 |
| Ventiltyp | Bilventil (schrader) |
| Ventillängd | 34 mm |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 202 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 125194 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Cykelslang Michelin Airstop tube 32/42-559 Bilventil 34 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykelslang Michelin Airstop tube 32/42-559 Bilventil 34 mmSlang Michelin Airstop C4 26X1.5-2.1" 37/54-559 bilventil 34 mm
| Artikelnummer | CK1011799 |
| Varumärke | Michelin |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Däckdimension | 37-559, 40-559, 42-559, 44-559, 47-559, 50-559, 54-559 |
| Däckbredd mm | 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 |
| Ventiltyp | Bilventil (schrader) |
| Ventillängd | 34 mm |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 202 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 125194 |
Det finns ännu inga frågor om Cykelslang Michelin Airstop tube 32/42-559 Bilventil 34 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykelslang Michelin Airstop tube 32/42-559 Bilventil 34 mm
