Beskrivning
Slang Michelin Airstop A2 25/32-622/635 racerventil 40 mm
Specifikation
| Artikelnummer | CK1011870 |
| Varumärke | Michelin |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Däckdimension | 25-622, 26-622, 28-622, 30-622, 32-622, 25-630, 26-630, 28-630, 30-630, 32-630, 25-635, 26-635, 28-635, 30-635, 32-635 |
| Däckbredd mm | 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 |
| Ventiltyp | Racerventil (presta) |
| Ventillängd | 40 mm |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 125 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 317049 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Cykelslang Michelin Airstop tube 25/32-622 Racerventil 40 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykelslang Michelin Airstop tube 25/32-622 Racerventil 40 mmSlang Michelin Airstop A2 25/32-622/635 racerventil 40 mm
| Artikelnummer | CK1011870 |
| Varumärke | Michelin |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Däckdimension | 25-622, 26-622, 28-622, 30-622, 32-622, 25-630, 26-630, 28-630, 30-630, 32-630, 25-635, 26-635, 28-635, 30-635, 32-635 |
| Däckbredd mm | 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 |
| Ventiltyp | Racerventil (presta) |
| Ventillängd | 40 mm |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 125 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 317049 |
Det finns ännu inga frågor om Cykelslang Michelin Airstop tube 25/32-622 Racerventil 40 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Cykelslang Michelin Airstop tube 25/32-622 Racerventil 40 mm
