Slang Michelin Airstop A1 18/25-622 racerventil 52 mm
| Artikelnummer | CK1011797 |
| Varumärke | Michelin |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Däckdimension | 18-622, 19-622, 20-622, 21-622, 22-622, 23-622, 24-622, 25-622 |
| Däckbredd mm | 18, 19, 20, 21, 22, 23 |
| Ventiltyp | Racerventil (presta) |
| Ventillängd | 52 mm |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 95 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 075096 |
Fråga
Funkar denna slang på ett 700/23c däck
2016-07-19 från Nebo-
SVAR
Ja den fungerar utmärkt.
från Toni Larsson (Cykelkraft)
Ditt däckdimension enligt gällande standard är 23-622
Jag vill svara på denna fråga
Slang Michelin Airstop A1 18/25-622 racerventil 52 mm
| Artikelnummer | CK1011797 |
| Varumärke | Michelin |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Däckdimension | 18-622, 19-622, 20-622, 21-622, 22-622, 23-622, 24-622, 25-622 |
| Däckbredd mm | 18, 19, 20, 21, 22, 23 |
| Ventiltyp | Racerventil (presta) |
| Ventillängd | 52 mm |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 95 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 075096 |
Fråga
Funkar denna slang på ett 700/23c däck
2016-07-19 från Nebo-
SVAR
Ja den fungerar utmärkt.
från Toni Larsson (Cykelkraft)
Ditt däckdimension enligt gällande standard är 23-622
Jag vill svara på denna fråga

