Thor Fitness tjejstång är en skivstång i absolut världsklass. Den har en perfekt känsla och grepp. Det här är en skivstång för de som vill ha riktigt bra grejer men som inte vill betala det tredubbla priset.
Denna skivstång är en weight lifting bar och är utmärkt att använda under övningar som fokuserar på tunga lyft.
| Färg | Svart |
| Vikt | 15 kg |
| Maximal belastning | 550 kg |
| Greppdiameter | 25 mm |
| Kullager typ | Lager |
| Material | Stål |
| Ytbehandling | Svartoxiderad |
| Längd | 201 cm |
| Mått viktskivor | 50 mm |
| Artikelnummer | TFOLYBARTJEJHYB |
| Tillverkarens artikelnummer | TFOLYBARTJEJHYB |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Skivstång Thor Fitness Women's Olympic WL Bar Svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skivstång Thor Fitness Women's Olympic WL Bar SvartThor Fitness tjejstång är en skivstång i absolut världsklass. Den har en perfekt känsla och grepp. Det här är en skivstång för de som vill ha riktigt bra grejer men som inte vill betala det tredubbla priset.
Denna skivstång är en weight lifting bar och är utmärkt att använda under övningar som fokuserar på tunga lyft.
| Färg | Svart |
| Vikt | 15 kg |
| Maximal belastning | 550 kg |
| Greppdiameter | 25 mm |
| Kullager typ | Lager |
| Material | Stål |
| Ytbehandling | Svartoxiderad |
| Längd | 201 cm |
| Mått viktskivor | 50 mm |
| Artikelnummer | TFOLYBARTJEJHYB |
| Tillverkarens artikelnummer | TFOLYBARTJEJHYB |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Skivstång Thor Fitness Women's Olympic WL Bar Svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skivstång Thor Fitness Women's Olympic WL Bar Svart

