Thor Fitness Competition bar är en skivstång i absolut världsklass. Den har en perfekt känsla och grepp. Det här är en skivstång för de som vill ha riktigt bra grejer till ett bra pris. Stången har nålkullager för absolut toppkänsla.
| Färg | Silver |
| Vikt | 15 kg |
| Maximal belastning | 550 kg |
| Greppdiameter | 25 mm |
| Kullager typ | Nålkullager |
| Material | Stål |
| Längd | 201 cm |
| Mått viktskivor | 50 mm |
| Artikelnummer | TFOLYBARCOMPTJ |
| Tillverkarens artikelnummer | TFOLYBARCOMPTJH |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Skivstång Thor Fitness Women's Olympic Competition Bar Silver. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skivstång Thor Fitness Women's Olympic Competition Bar SilverThor Fitness Competition bar är en skivstång i absolut världsklass. Den har en perfekt känsla och grepp. Det här är en skivstång för de som vill ha riktigt bra grejer till ett bra pris. Stången har nålkullager för absolut toppkänsla.
| Färg | Silver |
| Vikt | 15 kg |
| Maximal belastning | 550 kg |
| Greppdiameter | 25 mm |
| Kullager typ | Nålkullager |
| Material | Stål |
| Längd | 201 cm |
| Mått viktskivor | 50 mm |
| Artikelnummer | TFOLYBARCOMPTJ |
| Tillverkarens artikelnummer | TFOLYBARCOMPTJH |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Skivstång Thor Fitness Women's Olympic Competition Bar Silver. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skivstång Thor Fitness Women's Olympic Competition Bar Silver
