Thor Fitness Women's Apprentice bar är en skivstång i absolut världsklass. Den har en perfekt känsla och grepp. Det här är en skivstång för de som vill ha riktigt bra grejer men som inte vill betala det tredubbla priset.
| Vikt | 15 kg |
| Maximal belastning | 400 kg |
| Greppdiameter | 25 mm |
| Material | Stål |
| Längd | 201 mm |
| Mått viktskivor | 50 mm |
| Artikelnummer | INFSK28D |
| Tillverkarens artikelnummer | INFSK28D |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Skivstång Thor Fitness Women's Olympic Apprentice Bar . Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skivstång Thor Fitness Women's Olympic Apprentice BarThor Fitness Women's Apprentice bar är en skivstång i absolut världsklass. Den har en perfekt känsla och grepp. Det här är en skivstång för de som vill ha riktigt bra grejer men som inte vill betala det tredubbla priset.
| Vikt | 15 kg |
| Maximal belastning | 400 kg |
| Greppdiameter | 25 mm |
| Material | Stål |
| Längd | 201 mm |
| Mått viktskivor | 50 mm |
| Artikelnummer | INFSK28D |
| Tillverkarens artikelnummer | INFSK28D |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Skivstång Thor Fitness Women's Olympic Apprentice Bar . Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skivstång Thor Fitness Women's Olympic Apprentice Bar
