Thor Fitness Internationell Teknikstång är en stång i absolut världsklass.
Den har en perfekt känsla och grepp.
Det här är en skivstång för de som vill ha riktigt bra grejer men som inte vill betala det tredubbla priset.
| Vikt | 10 kg |
| Maximal belastning | 180 kg |
| Greppdiameter | 25 mm |
| Längd | 168 cm |
| Mått viktskivor | 50 mm |
| Artikelnummer | TFIK180CM |
| Tillverkarens artikelnummer | TFIK180CM |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Skivstång Thor Fitness Technique Bar . Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skivstång Thor Fitness Technique BarThor Fitness Internationell Teknikstång är en stång i absolut världsklass.
Den har en perfekt känsla och grepp.
Det här är en skivstång för de som vill ha riktigt bra grejer men som inte vill betala det tredubbla priset.
| Vikt | 10 kg |
| Maximal belastning | 180 kg |
| Greppdiameter | 25 mm |
| Längd | 168 cm |
| Mått viktskivor | 50 mm |
| Artikelnummer | TFIK180CM |
| Tillverkarens artikelnummer | TFIK180CM |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Skivstång Thor Fitness Technique Bar . Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skivstång Thor Fitness Technique Bar
