Beskrivning
Thor Fitness Competition bar är en skivstång i absolut världsklass. Den har en perfekt känsla och grepp.
| Vikt | 20 kg |
| Maximal belastning | 750 kg |
| Greppdiameter | 28 mm |
| Material | Stål |
| Längd | 220 cm |
| Mått viktskivor | 50 mm |
Specifikation
| Artikelnummer | TFOLYBARTRA |
| Tillverkarens artikelnummer | TFOLYBARTRA |
| Varumärke | Thor Fitness |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Skivstång Thor Fitness Olympic WL Bar Silver. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skivstång Thor Fitness Olympic WL Bar SilverThor Fitness Competition bar är en skivstång i absolut världsklass. Den har en perfekt känsla och grepp.
| Vikt | 20 kg |
| Maximal belastning | 750 kg |
| Greppdiameter | 28 mm |
| Material | Stål |
| Längd | 220 cm |
| Mått viktskivor | 50 mm |
| Artikelnummer | TFOLYBARTRA |
| Tillverkarens artikelnummer | TFOLYBARTRA |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Skivstång Thor Fitness Olympic WL Bar Silver. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skivstång Thor Fitness Olympic WL Bar Silver
