Thor Fitness Competition bar är en skivstång i absolut världsklass. Den har en perfekt känsla och grepp. Stången har nålkullager för absolut toppkänsla.
| Vikt | 20 kg |
| Maximal belastning | 750 kg |
| Greppdiameter | 28 mm |
| Material | Stål |
| Längd | 220 cm |
| Mått viktskivor | 50 mm |
| Artikelnummer | TFOLYBARTRADK |
| Tillverkarens artikelnummer | TFOLYBARTRADK |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Skivstång Thor Fitness Olympic DK Bar . Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skivstång Thor Fitness Olympic DK BarThor Fitness Competition bar är en skivstång i absolut världsklass. Den har en perfekt känsla och grepp. Stången har nålkullager för absolut toppkänsla.
| Vikt | 20 kg |
| Maximal belastning | 750 kg |
| Greppdiameter | 28 mm |
| Material | Stål |
| Längd | 220 cm |
| Mått viktskivor | 50 mm |
| Artikelnummer | TFOLYBARTRADK |
| Tillverkarens artikelnummer | TFOLYBARTRADK |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Skivstång Thor Fitness Olympic DK Bar . Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skivstång Thor Fitness Olympic DK Bar
