Thor Fitness Competition bar är en skivstång i absolut världsklass. Den har en perfekt känsla och grepp. Det här är en skivstång för de som vill ha riktigt bra grejer men som inte vill betala det tredubbla priset. Stången har nålkullager för absolut toppkänsla.
| Vikt | 20 kg |
| Maximal belastning | 750 kg |
| Greppdiameter | 28 mm |
| Kullager typ | Nålkullager |
| Material | Stål |
| Ytbehandling | Svartoxiderad |
| Längd | 220 cm |
| Mått viktskivor | 50 mm |
| Artikelnummer | TFOLYBARCOMPHY |
| Tillverkarens artikelnummer | TFOLYBARCOMPHY |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Skivstång Thor Fitness Olympic Competition Bar Svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skivstång Thor Fitness Olympic Competition Bar SvartThor Fitness Competition bar är en skivstång i absolut världsklass. Den har en perfekt känsla och grepp. Det här är en skivstång för de som vill ha riktigt bra grejer men som inte vill betala det tredubbla priset. Stången har nålkullager för absolut toppkänsla.
| Vikt | 20 kg |
| Maximal belastning | 750 kg |
| Greppdiameter | 28 mm |
| Kullager typ | Nålkullager |
| Material | Stål |
| Ytbehandling | Svartoxiderad |
| Längd | 220 cm |
| Mått viktskivor | 50 mm |
| Artikelnummer | TFOLYBARCOMPHY |
| Tillverkarens artikelnummer | TFOLYBARCOMPHY |
| Varumärke | Thor Fitness |
Det finns ännu inga frågor om Skivstång Thor Fitness Olympic Competition Bar Svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skivstång Thor Fitness Olympic Competition Bar Svart

