Specifikation
| Artikelnummer | CK1064584 |
| Varumärke | Avid |
| Cykeltyp | Cyclocross, Racer |
| Bromstyp | Skivbroms |
| Skivbromstyp | Mekanisk |
| Placering | Bak, Fram |
| Bromsokinfästning | Post Mount (PM) |
| Bromsbelägg | Medföljer |
| Bromsadapter | Medföljer - IS (74 mm) |
| Bromsskiva | Medföljer - 160 mm |
| Infästning bromsskiva | IS (6 bultar) |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens artikelnummer | 00.5016.166.040 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Skivbroms Avid Ball Bearing 7 Road 160 mm fram eller bak silver. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skivbroms Avid Ball Bearing 7 Road 160 mm fram eller bak silver| Artikelnummer | CK1064584 |
| Varumärke | Avid |
| Cykeltyp | Cyclocross, Racer |
| Bromstyp | Skivbroms |
| Skivbromstyp | Mekanisk |
| Placering | Bak, Fram |
| Bromsokinfästning | Post Mount (PM) |
| Bromsbelägg | Medföljer |
| Bromsadapter | Medföljer - IS (74 mm) |
| Bromsskiva | Medföljer - 160 mm |
| Infästning bromsskiva | IS (6 bultar) |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens artikelnummer | 00.5016.166.040 |
Det finns ännu inga frågor om Skivbroms Avid Ball Bearing 7 Road 160 mm fram eller bak silver. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skivbroms Avid Ball Bearing 7 Road 160 mm fram eller bak silver
