Mycket hållbar skärm i chrome-plastic utförande. Kraftiga skärmstag med stor justeringsmån. Snabbfäste så demontering sker på någon minut. Passar till 28"/622 mm/700c hjul, Max däck bredd 28 mm.
| Extragaranti | Bontrager Unconditional Guarantee |
| Artikelnummer | TB411744 |
| Varumärke | Bontrager |
| Placering | Set |
| Hjulstorlek | 28" |
| Däckbredd | Max. 28 mm |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 411744 |
| Hemsida tillverkare | https://www.trekbikes.com/us/en_US/equipment/cycling-accessories/bike-fenders/c/E307/ |
Det finns ännu inga frågor om Skärmset Bontrager 622/35 mm med stag svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skärmset Bontrager 622/35 mm med stag svartMycket hållbar skärm i chrome-plastic utförande. Kraftiga skärmstag med stor justeringsmån. Snabbfäste så demontering sker på någon minut. Passar till 28"/622 mm/700c hjul, Max däck bredd 28 mm.
| Extragaranti | Bontrager Unconditional Guarantee |
| Artikelnummer | TB411744 |
| Varumärke | Bontrager |
| Placering | Set |
| Hjulstorlek | 28" |
| Däckbredd | Max. 28 mm |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 411744 |
| Hemsida tillverkare | https://www.trekbikes.com/us/en_US/equipment/cycling-accessories/bike-fenders/c/E307/ |
Det finns ännu inga frågor om Skärmset Bontrager 622/35 mm med stag svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skärmset Bontrager 622/35 mm med stag svart
