Beskrivning
Skärmset Blackburn Cloudbrust 26x45 långa med stag.
Specifikation
| Artikelnummer | CK1010762 |
| Varumärke | Blackburn |
| Placering | Set |
| Hjulstorlek | 26" |
| Skärmbredd | 45 mm |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 2029473 |
| Hemsida tillverkare | https://www.blackburndesign.com/en_eu/fenders.html |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Skärmset Blackburn CLoudburst 559 x 45 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skärmset Blackburn CLoudburst 559 x 45 mm svartSkärmset Blackburn Cloudbrust 26x45 långa med stag.
| Artikelnummer | CK1010762 |
| Varumärke | Blackburn |
| Placering | Set |
| Hjulstorlek | 26" |
| Skärmbredd | 45 mm |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 2029473 |
| Hemsida tillverkare | https://www.blackburndesign.com/en_eu/fenders.html |
Det finns ännu inga frågor om Skärmset Blackburn CLoudburst 559 x 45 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Skärmset Blackburn CLoudburst 559 x 45 mm svart
