Sadelstolpe Tharsis XC 27.2mm/400mm/0mm offset
| Artikelnummer | CK1014213 |
| Varumärke | Pro |
| Diameter sadelstolpe | 27.2 mm |
| Längd | 400 mm |
| Offset | 0 mm |
| Material | Kolfiber |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSP0107 |
Det finns ännu inga frågor om Sadelstolpe Pro Tharsis XC 0 mm offset 27.2 x 400 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Sadelstolpe Pro Tharsis XC 0 mm offset 27.2 x 400 mm svartSadelstolpe Tharsis XC 27.2mm/400mm/0mm offset
| Artikelnummer | CK1014213 |
| Varumärke | Pro |
| Diameter sadelstolpe | 27.2 mm |
| Längd | 400 mm |
| Offset | 0 mm |
| Material | Kolfiber |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSP0107 |
Det finns ännu inga frågor om Sadelstolpe Pro Tharsis XC 0 mm offset 27.2 x 400 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Sadelstolpe Pro Tharsis XC 0 mm offset 27.2 x 400 mm svart
