Beskrivning
Sadelstolpe Tharsis carbon 31,6mm/375mm
Specifikation
| Artikelnummer | CK1014212 |
| Varumärke | Pro |
| Diameter sadelstolpe | 31.6 mm |
| Längd | 375 mm |
| Offset | 10 mm |
| Material | Kolfiber |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSP0044 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Sadelstolpe Pro Tharsis 31.6 x 375 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Sadelstolpe Pro Tharsis 31.6 x 375 mm svartSadelstolpe Tharsis carbon 31,6mm/375mm
| Artikelnummer | CK1014212 |
| Varumärke | Pro |
| Diameter sadelstolpe | 31.6 mm |
| Längd | 375 mm |
| Offset | 10 mm |
| Material | Kolfiber |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSP0044 |
Det finns ännu inga frågor om Sadelstolpe Pro Tharsis 31.6 x 375 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Sadelstolpe Pro Tharsis 31.6 x 375 mm svart
